Bizi Arayın0 543 870 46 80

Sipariş TakibiTıklayın

Hakkımızda
Merhabalar
 
Gaziantep Üniversitesi, İlahiyat Fakultesi'nden mezun öğretmen bir kız çocuğu olarak girişimci karakterim ve çiçeklere olan sevdam birleşince babamla birlikte Osmaniye'de,
hediye olarak en özel çiçek arayışınızda sizi yalnız bırakmamak için FLOR'EM ÇİÇEK EVİ marka ismi işletmemizi açtık.
 
Her zaman özgün ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile çiçekçilik sektöründe birçok farklı ve özgün tasarımla karşınızdayız. Ürün çeşitliliğimizle her zevke hitap ediyor, çiçeğin eşlik etmesini istediğiniz her anınızda size özel en mükemmel seçimi yapmanızı sağlıyoruz.
 
Sadece bir e-ticaret platformu veya fiziksel bir mağaza değiliz. Biz, sizinle güçlü bir iletişim kurmayı ve her adımda müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiş bir aileyiz. Sizlere sadece bir çiçek değil, bir hikaye, bir dost ve mükemmel bir deneyim sunuyoruz.

 

Osmaniye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için vargücümüzle çalışıyoruz. Osmaniye'nin her yerine online çiçek gönderen ve müşterilerini mutlu eden bir firma olduk.

 

Her zaman taze ve kaliteli çiçekleri sizlere sunmak en önemli misyonumuz oldu.

Yenilenen tasarımımızla birlikte hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermeden sizlere hizmet etmeye devem ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini en ileri düzeyde sunmayı kendimize ilke edinerek
FLOR'EM ÇİÇEK EVİ olarak  çiçeğin eşlik etmesini istediğiniz her anınızda aldığınız hizmet ile yüzlerinizde tebessüm olmak

Osmaniye Çiçek Organizasyon
Osmaniye Çiçek Organizasyon © 2024 - Osmaniye Çiçekçiniz